Küpsised aitavad meil teenuseid edastada. Meie teenuseid kasutades nõustute sellega, et kasutame küpsiseid. Rohkem infot.

EL küpsised

Mis on küpsised?

Küpsis on väike tekstifail, mille veebisait salvestab teie arvutisse või mobiilseadmesse, kui te veebisaiti külastate. See võimaldab veebisaidil jätta teatavaks ajavahemikuks meelde teie toimingud ja eelistused (näiteks kasutajanimi, keel, kirjasuurus ning muud kuvaeelistused). Nii ei pea te neid veebisaidile naastes või lehekülgi sirvides iga kord uuesti sisestama.

Küpsistega seotud teavet ei kasutata teie isiku kindlaks tegemiseks ning kõik asjaomased andmed on täielikult meie kontrolli all. Küpsiseid kasutatakse ainult siinkirjeldatud eesmärkidel.

Kas me kasutame ka muid küpsiseid?

Mõned meie leheküljed võivad kasutada täiendavaid või ülalkirjeldatutest erinevaid küpsiseid. Kui see on nii, siis esitatakse asjaomane teave spetsiaalses küpsiseid käsitlevas teates. Teilt võidakse küsida nõusolekut nende küpsiste salvestamiseks.

Kuidas küpsiseid kontrollida?

Te saate küpsiseid vastavalt oma soovile hallata ja/või need kustutada – üksikasjad leiate veebisaidilt aboutcookies.org. Võite kustutada kõik juba teie arvutis olevad küpsised ning enamikku veebilehitsejaid saate seadistada selliselt, et küpsiste paigaldamine oleks tõkestatud. Sellisel juhul võite aga olla sunnitud kohandama teatavaid eelistusi käsitsi iga kord, kui veebisaiti külastate, ning mõned teenused ja funktsioonid ei pruugi toimida.